Catler RC 4010

Příkon
760 W
Počet programů
Automatické vypnutí

• , zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

• Mám hrnec asi týden vařím denně a nechápu jak jsem mohla bez něj být,je před vánocemi takže"nahážu věci do hrnce"a jdu na vánoční nákupy,když příjdu hladová domů je navaříno.A hlavně úžasně chutné,měkoučké jídlo.Hrnec krásně vypadá,nezabere spoustu místa a porce pro 4 hladové postačí.Doporučuji všem maminám na mateřské,zbude spousta času na děti a procházky venku.Cena super,je to opravdu povedený kousek k nezaplacení.
    • Nemohu nic vytknout.

Maximální spokojenost a velká pochvala za jednoduché ovládání a celkový vzhled.

• , zakoupeno v Elektrochram

• hrnec je elegantní, vysvětlivky srozumitelné, snadné ovládání a přiměřená velikost

Hrnec je praktický, vypadá moc pěkně a funguje výborně. Jsem s nákupem spokojená.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Skvělý pomocník, kdyby se náhodou porouchal
    • tak si okamžitě opatřím nový. Ale pochybuji, že k tomu v nejbližší době dojde. Spotřebičů Catler používám několik a některé letité fungují dosud bez oprav.
    • Nemá chybu.

Značka Catler patří k mým oblíbeným.

2.9 kg
Počet programů
Automatické vypnutí

Multifunkční hrnec

Základní popis

- Slouží k přípravě rýže, rizota, omáček, dušených pokrmů, ale i jídle v páře apod.
- Skleněná poklička z temperovaného, vysoce odolného skla s otvorem pro únik páry
- Vyjímatelný vnitřní hrnec o objemu 1,8 l, s nepřilnavým povrchovou úpravou
- Rukojeti pro snadnou a bezpečnou manipulaci s hrncem
- Vyjímatelný vnitřní hrnec a skleněná poklička jsou vhodné pro mytí v myčce nádobí.
- Vyjímatelný přívodní kabel pro možné servírování přímo na stole a snadné skladování
- Světelná kontrolka KEEP WARM (udržení v teple)

Funkce

- Speciální funkce pro přípravu rizota
- Funkce pro přípravu rýže
- Funkce pro přípravu omáček a opékání potravin
- Funkce pro přípravu potravin v páře
- 2 funkce pro přípravu dušených pokrmů
- Funkce KEEP WARM je součástí programů RICE (příprava rýže – až 5 hodin), RISOTTO (příprava rizota – 30 minut) a SLOW COOK (dušené pokrmy – až 5 hodin)
- Funkce automatického vypnutí po dokončení přípravy pokrmu

Příslušenství

- Odměrka na rýži
- Servírovací lžíce
- Nerezová napařovací miska

Technické údaje

- Příkon: 760 W
- Použité materiály: leštěná nerezová ocel, temperované sklo
- Rozměry (vך×h): 27 × 31,5 × 29,5 cm
- Hmotnost: 2,9 kg

• perfektní
  • , zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

• Nemohu nic vytknout.

Maximální spokojenost a velká pochvala za jednoduché ovládání a celkový vzhled.

• , zakoupeno v Elektrochram

• , zakoupeno v Alza.cz

• Skvělý pomocník, kdyby se náhodou porouchal
    • Nemá chybu.

Značka Catler patří k mým oblíbeným.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Super

Skvělý pomocník do každé domácnosti. Jinak už rýži nevařím.

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Skvělý hrnec, používám jej téměř denně. Výhodou je možnost opékání i udržování v teple, příjemná je skleněná poklice a velmi jednoduché ovládání.

Dlouho jsem zvažovala, po cca týdnu užívání rozhodně nelituji !
    Chybí mi jen přesnější popis v návodu co se týče délky jednotlivých vařících cyklů u programu Rice, risotto a stear, rovněž popis při jaké teplotě se tyto programy pohybují

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• Více funkcí,není to jen ,,rýžovar" nebo jen pomalý hrnec,snad jako jediný dokáže k těmto funkcím navíc i opékat nebo uvařit rizoto,báječný je masový vývar v režimu pomalého vaření.Má i funkci vaření v páře...

Mám jej už rok a slouží báječně,vařím v něm stále,téměř denně,jídlo je velmi chutné,zelenina se nerozvařuje,výborné masové vývary pomalu tažené přes noc v režimu pomalé vaření - hovězí maso měkoučké,to je snad nejlepší důkaz dobré funkce přístroje.No a nic se nepřipálí....Zpracování je perfektní,a dnes po zkušenosti a zjištění,že na trhu nemá konkurenci co se týče funkcí v jednom přístroji (hledala jsem konkurenční výrobek jako dárek a nenašla jsem takový,aby uměl vše co tento) tak i ta cena je odpovídající tomu co umí.Dokonce jsme si jej vzali i na dovolenou a byl velkým pomocníkem...Hodí se jak pro zkušené kuchaře tak i pro začátečníky v kuchyni,nic nepřipálí.

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Zatím naprostá spokojenost!
    • Zatím nic.

Mohu doporučit.

• , zakoupeno v Catlercz.cz

• Dokonalost:-)

Jsem naprosto spokojená, je to vynikající hrnec.

• , zakoupeno v Catlercz.cz

• rýže se nepřipaluje