Nejnovější recenze ze sekce Elektrické hrnce

Ověřený zákazník TESLA Pepa

Přidáno: před 3 hodinami

• dělá co má
  • pěkně vypadá
  • snadno se ovládá a myje
  • zatím nic
Lauben OvenSafe Multicooker 6000RS

Lauben OvenSafe Multicooker 6000RS

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 14:34

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Hrnec zatím testuji. Celkově je hrnec docela těžký, v litinové nádobě se vaří dobře.

CrockPot CSC063X

CrockPot CSC063X

Hana D. Hana D.

Přidáno: 18. dubna 2024

(naposledy upraveno 18. dubna 2024)

• dobrá údržba
  • spolehlivost
  • jednoduché ovládání
  • keramická varná nádoba nám praskla

Výhoda, že když ho poprosím, ať to prodlouží, tak to zvládne i muž.
Asi po půl roce nám praskla nádoba na vaření, četla jsem, že je to běžná závada, dalšího půl roku jsme vařili s prasklou, ale pak už to začalo téct, chtěli jsme koupit novou nádobu, ale je to skoro stejně drahé jak celý hrnec, takže jsme koupili nový.

TESLA MultiCook M80 Deluxe

TESLA MultiCook M80 Deluxe

Přidáno: 18. dubna 2024

• spoustu funkcí
  • chutná jídla téměř bez práce + fantastická rýže, domácí jogurt
  • odložený start

Jsem doslova ohromena tímto multifunkčním hrncem!

TESLA SlowCook S500

TESLA SlowCook S500

Ověřený zákazník TESLA olincle

Přidáno: 15. dubna 2024

Zakoupeno v TESLA

Vyzkoušela jsem ho a naprostá spokojenost.

Salente Friteo II

Russell Hobbs 25630-56

Ověřený zákazník Electro World Antonín

Přidáno: 5. dubna 2024

Zakoupeno v Electro World

• Vyrobek je docela spolehlivý a umí v podstatě to co jsem od něj očekával
  • Velice mne mrzí že nemá rovnoměrně rozloženou teplotu. Strana oproti ovládacího panelu topí až o 10 stupňů víc. Není schopen některé recepty uvedené v kuchařkach vykonat. Protější strana pokrmy pripaluje a to docela značně. První kus jsem vyměnil za další ale ten je stejný a pripaluje take. Nechtělo se mi výrobek znovu vracet a tak některé recepty nebudu moci použít. Přesto si myslím že je výrobek docela dobrý. Ještě bych zdůraznil že průvodní dokumentace by měla být lépe zpracována a měla by více zdůraznit co výrobek umí
Tefal CY754830

Super

Ověřený zákazník Salente Tomáš

Přidáno: 3. dubna 2024

Zakoupeno v Salente

• Skvělé a jednoduché vaření já tedy zatím dělal jen guláš a stehna,ale rovnou dohromady s rýží a super.
TESLA SlowCook S350

TESLA SlowCook S350

Přidáno: 1. dubna 2024

Hrnec nemá kontrolní světlo

Ověřený zákazník Salente Míra

Přidáno: 31. března 2024

Zakoupeno v Salente

Dost dobrej výrobek vše ok

Ariete Vintage 2904/03

Ariete Vintage 2904/03

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. března 2024

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• líbí se mi a funguje dobře

nic

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

CrockPot SCCPBPP 605

CrockPot SCCPBPP 605

Přidáno: 26. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Měli jsme několik let menší hrnec, potřebovali jsme větší objem. Jsme velice spokojeni, maso je měkoučké, vývar vynikající.

Ověřený zákazník ProdejDVD.cz Miroslavovič

Přidáno: 26. března 2024

Zakoupeno v ProdejDVD.cz

• Kromě přednastavených programů umožňuje nastavit libovolnou kombinaci času a teploty v širokých rozsazích (v režimu "DIY", 35°C až 170°C s krokem 5°C). Kromě toho je příjemné, že např. program "Steam" začne s odpočítáváním nastaveného času až poté kdy teplota vody dosáhne varu.
  • Nejmenší použitelný objem je imho už od cca půl litru. A s úspěchem vařím i jednu porci rýže (množství vody je nutno si vyzkoumat). Vnitřní varná nádoba s nepřilnavým povrchem má celkový objem cca 5 litrů, stupnici do čtyř. Dno je mírně vypouklé směrem dovnitř, má průměr cca 17 cm.
  • Spotřeba el.proudu je nižší než má malá ploténka obyčejného vařiče (pod 900 W). Tělo přístroje je po stranách jen o málo širší než samotná varná nádoba, tedy podobně dobře skladné jako cca pětilitrový "ušatý" hrnec. Dodané umělohmotné příslušenství se mi jeví reálně dobře použitelné. Napařovací vložku lze využít souběžně, např. s vařením brambor.
  • Parní ventil může ale nemusí být nasazený, tedy míru "větrání" lze takto částečně určit. Ventil má mírnou kondenzační funkci s odkapáváním zpětnou klapkou do jídla. Víko může být během vaření zcela otevřené a místo něj nasazená nějaká poklice. Vnitřní průměr nejvrchnější (rozšířené) části varné nádoby je cca 226 mm. Hloubka "rantlíku" je cca 5 mm. Sám někdy místo zavřeného víka používám neoriginální rovnou celosilikonovou "placku" coby těsnou poklici s přesahem přes okraj.
  • Nemá funkci klasického tlakového hrnce. Víko sice obstojně těsní a má pojistku proti otevření, ale ventil je průchozí s jen malým odporem, byť má zajímavou konstrukci, což by mohlo odborně a technicky zdatné uživatele svádět ke přizpůsobení kutěním:-)
  • Display nikdy nezobrazuje teplotu u jednotlivých programů (v příručce o teplotách info je). Vyjímkou je "program" DIY, tedy možnost volného uživatelského nastavení teploty a času. V případě DIY lze teplotu navíc i po spuštění průběžně ručně měnit. Líbilo by se mi, kdyby bylo možné teplotu nastavovat v kroku menším než pět stupňů.
  • Za nevýhodu považuji dosti silný zvuk pípání při nastavování a na konci vaření a to za stavu, kdy zvuk nejde vypnout (pokud vím). Za nevýhodu by se případně dala považovat nutnost používat hrnec otevřený při teplotách od cca 140°C výše (asi aby se nepřehřál).

Funkční řešení za slušnou cenu. Nahradí mj. pomalý hrnec, rýžovar, částečně friťák a troubu, zavařovací hrnec, napařovák, atp. Prostě udělá třeba vývar, guláš, smažák s hranolkama, buchtu.. Zkusil jsem i těstoviny způsobem "na hotovo" vč. krémové omáčky, podobně jako v troubě (s přiměřeným přesným množstvím vody bez jejího slévání). Příjemnou funkcí je možnost zapnout/vypnout dohřívání (cca 70 °C), coby automatické pokračování po vypršení doby vaření (tlačítkem "START" za běhu programu). Po technické stránce by mohlo být otázkou, zdali termostat funguje stejně přesně a spolehlivě bez ohledu na okolní teplotu v místnosti, nezkoumal jsem. Také by mohlo být užitečné vědět, je-li zařízení použitelné jako jogurtovač (kupř. způsobem sklenice ve vodní lázni s distanční podložkou na dně). Celkově považuji tuto Esperanzu EKG011 za dosti povedený kousek a jsem i přes některé výhrady spokojený.

Sencor SPR 7200SS

Sencor SPR 7200SS

Přidáno: 22. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Je to dárek, který jsem ještě nepředala. Osobní zkušenost nemám.

TESLA EliteCook K70

TESLA EliteCook K70

Ověřený zákazník TESLA Veronika O.

Přidáno: 21. března 2024

• Rychlé a snadné vaření
  • Ovládání v češtině
  • Spousta příslušenství k dokoupení

Hrnec jsem zatím použila jen jednou na kuřecí polévku, ale už teď se těším, až v něm budu zkoušet další a další pokrmy. Ovládání se mi zdá jednoduché. Navíc je skvělé, že vše nastavíte a už se o nic nestaráte. Když je hotovo, hrnec vás upozorní zvukovým signálem.
V budoucnu si chci přikoupit ještě horkovzdušnou poklici a rozšířit možnosti jeho využití.

Russell Hobbs 28270-56

Russell Hobbs 28270-56

Jitka Jitka

Přidáno: 21. března 2024

• dobrý jako rýžovar
  • nedá se dat do trouby k dopečení
  • povrch choulostivý
  • dlouhé rozehřívání na smažení
  • kuřecí křídla za hodinu a půl spíše udušená, pod mřížkou připálené, nutno dopéct v troubě(další nádobí)
  • krkovička po 8 hodinách úplně tvrdá (mělo to být trhané maso),takže do starého pomalého hrnce na tři hodiny

hrnec jsem vrátila, protože tak si vaření nepředstavuji,
dobře zvažte koupi, to kuře co je tam na obrázku nikdy neupečete

Přidáno: 20. března 2024

• Skvělý pomocník
  • Keramický vnitřek možné použít i do trouby
  • Tažený vývar či maso perfektní
  • Oproti sporáku úspora energie
  • Večer dáte do hrnce, ráno máte vařené
  • Ucho na poklicí poněkud nekvalitní. Snad vydrží.

Reakce značky TESLA

děkujeme Vám za vřelou recenzi a výborné hodnocení pomalého hrnce TESLA SlowCook S800 Deluxe. Jsme opravdu rádi, že produkt považujete za skvělého pomocníka v kuchyni a že jste spokojeni s jeho výkonností a úsporou energie.
Chceme Vás ujistit, že neevidujeme zvýšenou míru reklamací týkajících se ucha poklice. Nicméně, bereme Vaši zpětnou vazbu velmi vážně a budeme pozorně sledovat jakékoli zprávy o potenciálních problémech s tímto dílem.
Pokud byste kdy měli jakýkoliv problém nebo otázky týkající se Vašeho pomalého hrnce, neváhejte se na nás obrátit.
S přáním hezkého dne,
tým TESLA