Concept CK5000

Příkon
1500 W
Displej

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• hrnec jako takový..funkčně výborný..co výborný , skvělý !
    • kvalita, resp. kontrola výrobku/ostrá hrana/ absolutně NEDOSTATEČNÁ .

hrnec jako takový co se funkcí týče, to nemá chybu !
    horší je zpracování,.. nedostatečně "zfalcovaný" vnitřní ohyb při přechodu na vnější obal...moje žena se ošklivě pořezala !!!!!!

JInak nulová reakce /na info Concept/, na 3 emaily žádná odpověď...

Takže POZOR koupit výrobek.. to ano...ale tím pro firmu se sáváte obtížným hmyzem !!! úpně vás ignorují !!!

e-mail dostávají 4 pracovníci, ale ani jeden se nenamáhá nějak reagovat.

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Lehke ovladani
    • Odlupuje se stitek na tlacitkach, nedoleha poklice, nadoba v zakladne moc nesedi, absence receptu...

Za tolik penez by to mohli byt lepsi

• - pečení
    • -rýžovar
    • dílenské zpracování
    • - velké množství příšlušenství
    • - možnost během přípravy otevřít víko a pokrm otáčet , dochucovat .
    • - teflonový povrch je náchylný na poškrábání
    • - při vaření v páře víko dostatečně netěsní

od té doby co mám tento hrnec jsem přestal používat klasické hrnce a pánvičky .

funguje přesně jak jsem očekával .

Má zabudovaný časovač , takže se o jídlo nemusíte tolik starat .

Možnost zdravé přípravy pokrmů .

Jsem maximálně spokojený

3 kg
Objem
6 l
Příkon
1500 W
Displej

Multifunkční hrnec CK5000 spojuje dva hlavní trendy ve vaření: moderní, zastoupený funkcemi Sous Vide a Slow Cook a tradiční, jako pečení chleba nebo paštiky ve fomě. Ušetříte při nákupu dalších spotřebičů a vybavení: CK5000 zastoupí i fritovací hrnec, parní hrnec, hrnec na vaření rýže, gril a pánev. Můžete ho používat doma i na chatě nebo na chalupě. Součástí příslušenství je forma, ve které můžete upéct chleba, dezert nebo uvařit paštiku a mřížka pro vaření v páře. K vakuování potravin pro přípravu Sous Vide doporučujeme vakuovačky Concept. Naučte se něco nového a zpestřete si svůj jídelníček díky multifunkčnímu hrnci CK5000.

Popis

CO VšECHNO SI MůžETE UVAřIT V MULTIFUNKčNíM HRNCI CK5000 POMOCí 11TI PřEDNASTAVENýCH PROGRAMů:

• SAUTE - Soté: Použití tohoto režimu umožňuje nastavení teploty mezi 190°C a 220°C a času od 5 do 120 min. Připravíte si vynikající dušené maso ve vlastní šťávě. Kuřecí, telecí, vepřové, se zeleninou, houbami... stačí jenom uvařit těstoviny nebo rýži jako přílohu.
  • STEAM - Vaření v páře: Tento program umožňuje vaření v páře s možností nastavení času od 20 do 90 min. Zelenina plná vitamínů jako příloha nebo hlavní jídlo potěší nejen milovníky zdravé výživy.
  • STEW - Dušení: Tento program umožňuje vaření a dušení v časech od 2 do 4 hod. Klasický guláš, roštěnky na houbách... vaší fantazii meze neklademe.
  • SLOW COOK HI/LOW - Pomalé vaření: Podle druhu připravovaného pokrmu zvolte ze dvou přednastavených teplot HI (Vysoká) nebo LOW (Nízká) a nastavte časovač v rozmezí od 4 do 12 hod.
  • FRY - Fritování: Použití tohoto režimu umožňuje nastavení teploty mezi 150°C a 190°C a času od 1 do 30 min. Česká klasika: smažený sýr, hranolky nebo krokety, květák, houby, filé...
  • BAKE - Pečení: Vyberte režim BAKE a nastavte teplotu mezi 150°C a 190°C a čas v programu pečení od 30 min do 4 hod. Upečte si dezert k odpolednímu čaji nebo kávě nebo chutný domácí chléb ke snídani. Ve formě si můžete připravit i domácí paštiku - z doma mletého masa, bez konzervantů, stabilizátorů... uvidíte, že chutná úplně jinak.
  • ROAST - Smažení: Vyberte režim ROAST a nastavte teplotu mezi 150°C a 180°C a čas smažení od 30 min do 3 hod. Křupavý šťavnatý řízek - co dodat?
  • RICE  - Vaření rýže: Stejně jako u všech standardních hrnců na vaření rýže je tento režim plně automatický. Vaření rýže nevyžaduje nastavování teploty ani časovače.
  • SOUS VIDE - Použití tohoto režimu umožňuje nastavení teploty mezi 45°C a 95°C a času od 30 min do 72 hod. Neskutečně jemné a křehké maso plné šťávy plně vynahradí trochu náročnější přípravu s vakuováním. Plátky vybraného masa nakořeníte, můžete nechat odležet, pak zavakuujete a vložíte na určitou dobu (podle receptu) do vodní lázně. Poté vyjmete a krátce opečete na pánvi. Neskutečná chuť...
  • KEEP WARM - Udržení teploty: Udržování teploty v tomto hrnci lze nastavit mezi od 1 do 4 hod. Když se někdo z rodiny zdrží a přijde později na oběd, nemusíte jídlo znova ohřívat.

Technické parametry

• 9 v 1: SOUS VIDE, pomalý hrnec, vaření v páře, smažení, pečení, fritování, dušení, soté, rýže
  • Variabilní nastavení teploty
  • Objem: 6 l
  • Funkce udržení teploty
  • 11 přednastavených programů
  • Vyjímatelná nádoba s nepřilnavým teflonovým povrchem
  • Automatické vypnutí
  • Modře podsvícený LCD displej
  • Plně rozebíratelný - nádobu lze mýt v myčce
  • Skleněná poklice
  • Protiskluzové nožičky
  • Úchyty pro snadné přenášení
  • Vnější rozměry nádoby: 38 x 29 x 12 cm (vxšxh)
  • Vnější rozměry hrnce s poklicí: 41 x 30 x 25 cm (vxšxh)
  • Příkon: 1 500 W

Jak používat

Před použitím si pročtěte návod k použití.

Balení 1 ks multifunkční hrnec

Příslušenství:

• stojánek na přípravu fondue,
  • mřížka na vaření v páře,
  • fritovací koš,
  • forma na pečení

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další přístroje pro přípravu pokrmů.

4zákazníci nedoporučují produkt

• Kopa príslušenstva,ktoré sa nedá využit
    • -časovač pri fritovani je nefunkčný
    • -neukáže či je olej nahriatý
    • -víko nedolieha
    • -pri fritovaní sa nedá použiť viko
    • -kôš na fritovanie je smiešný-malý

-bola to najhoršia kúpa v živote
    -asi to skončí v kontajneri
    -Concept už nikdy!!!!!!!!!

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• hrnec jako takový..funkčně výborný..co výborný , skvělý !
    • kvalita, resp. kontrola výrobku/ostrá hrana/ absolutně NEDOSTATEČNÁ .

hrnec jako takový co se funkcí týče, to nemá chybu !

JInak nulová reakce /na info Concept/, na 3 emaily žádná odpověď...

e-mail dostávají 4 pracovníci, ale ani jeden se nenamáhá nějak reagovat.

• ovládání
    • objem
    • všestranost
    • mobilita
    • rychlé vaření
    • trošku se vyklá, když uvnitř něco mícháte

Dobrý hrnec na chatu nebo dovolenou. Často používáme i doma jako doplněk ke sporáku.

• vaří přes noc
    • - odlepující štítek jsem přilepil

Super věc do domácnosti, nejenže ulehčí práci s vařením, ale jídlo má dokonalejší chuť.

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• - pečení
    • -rýžovar
    • dílenské zpracování
    • - velké množství příšlušenství
    • - možnost během přípravy otevřít víko a pokrm otáčet , dochucovat .
    • - teflonový povrch je náchylný na poškrábání
    • - při vaření v páře víko dostatečně netěsní

od té doby co mám tento hrnec jsem přestal používat klasické hrnce a pánvičky .

funguje přesně jak jsem očekával .

Má zabudovaný časovač , takže se o jídlo nemusíte tolik starat .

Možnost zdravé přípravy pokrmů .

Jsem maximálně spokojený

• pěkný vzhled
    • rozumná cena
    • nepřesný návod
    • nedomyšlené příslušenství
    • příliš volná varná nádoba

Koupil jsem hrnec hned po vánocích ,neboť jsem chtěl vyzkoušet sous-vide a něčím nahradit dosluhující remosku .
    První hrnec jsem šel po několika dnech vyměnit ,neboť se přehříval a nakonec začal vyhazovat pojistky a to už při zasunutí vidlice do zásuvky .Druhý je lepší .Nevařím moc ,
    tak jsem ještě všechno nevyzkoušel .
    Sous-vide -zatím funguje .Zapíná se ale odlišně od návodu .
    Pomalé vaření funguje ke spokojenosti .Dusí ,smaží také dobře. Rýži mi neuvařil .Basmati rozvařil ,parboiled rýži tří barev nedovařil .V obou případech rýže příliš vysušená a na vyhození .Vaření na páře jsem ani nezkoušel ,dodávaný rošt je k tomu účelu zoufalý .
    Zlatá remoska .Uvažuji ,že když neumí vše co je deklarováno,že bych ho vrátil .Rozhodně nedoporučuji .

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

V celku to újde.

• Všestranné použití
    • Velká nádoba 6 l
    • Jednoduché ovládání
    • Pěkný design
    • zatím nic

Hrnec používám krátce, ale zatím jsem plně spokojená. Manipulace s ním je velmi jednoduchá. Zkoušela jsem v něm fritovat domácí koblihy a výsledek byl skvělý.

• vzhled
    • některé režimy nefugnují
    • odpočítávání u některých programů nefunuguje

Koupil jsem především kvůli nabídce režimů, ale když některé z nich nefungují, je pro mě zbytečný. Reklamoval jsem a mám si jít vyzvednout nový, nevěřím ale, že to byla vada jen na jednom kusu.