CrockPot BC37401

Displej

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

vše ok

• , zakoupeno v EURONICS

• Hrnec si jen tak sám vaří.... :-)
    • -

Zatím jsem v něm bezproblémů uvařila husté zeleninové polévky. Šetří mi čas, nemusím u něj stát (nepřeteče), což je skvělé.

• , zakoupeno v Alza.cz

Displej

• Objem hrnce/pánve (l): 3.5
  • Příkon hrnce/pánve (W): 210
  • Displej: bez displeje
  • Nastavitelná teplota: přepínač výkon. stupňů
  • Funkce držení teploty: NE
  • Funkce hrnce: ohřívá; pomalé vaření; vaří
  • Časovač/minutka: ne
  • Provedení výrobku: černá barva, nerez

-b-Pomalý hrnec CrockPot-/b-

• objem: 3,5 l
  • vhodný pro počet osob: 3-4
  • max. příkon: 210 W
  • základní jednotka s topením
  • vyjímatelná keramická nádoba se skleněnou poklicí
  • keramickou nádobu lze uložit do chladn

• Je moc dobrý a nespotřebuje moc elekriky
    • Po třech letech pořád spokojená proti mám jen,že uvnitř trochu obal rezne a nejde vyčistit,ale asi to nevadí

Pro snadné a rychlé vaření
    úspora času a energie

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

vše ok

• , zakoupeno v EURONICS

• Hrnec si jen tak sám vaří.... :-)
    • -

• , zakoupeno v Alza.cz

• šetří čas, nemusím maso míchat,nepřipálí se

doporučeno od kamarádky, hrnec nezklamal

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• splňuje to, co jsem očekávala
    • chtěla jsem vyzkoušet typ vaření na levnějším modelu

příště bych si koupila hrnec s více funkcemi

• , zakoupeno v Rozbaleno.cz

• Výborná chuž pokrmu.Vaří se opravdu bez tuku.
    • .Vaří se opravdu bez tuku.
    • Mohu vařit a přitom se tomu nevěnovat.
    • Nevím.

Slyšela jsem o něm a chtěla ho vyzkoušet.
    Jídlo předčilo naše očekávání,chuťově výborné a moso měkké.

• Je to s podivem, ale hrnec jsem koupila na základě recenze mého kolegy ! v práci. Půjčil mi ho na vyzkoušení.
    • V jednoduchosti je krása.
    • Maso ( bůček, kachní stehna, svíčková ) v něm nemá chybu - teď hrnec kupuji i pro mou kamarádku na Slovensko :-))
    • Marie

Možná chybí pouze časový spínač jinak 100% pro :-)

jednoduchý,levný

• nemusím hlídat
    • maso i zelenina má lepší chuť
    • vývary bezkonkurenční
    • uspora času
    • postrádá časovač, ale za ty peníze bych chtěla moc, mohla jsem si vybrat model s časovačem

zatím musím napsat, že super věc. Moc ráda vařím, ale hlídat třeba luštěniny, aby se nepřipálily to fakt nemusím, tady dám všechno do hrnce zapnu a.... mám čas na jiné krásnější věci. Zatím jsem si koupila tento model, podle zkušeností které s ním budu mít bych si později zakoupila model s časovačem, jinak super. Prostě běžte do toho kuchaříčci

• Kvalitní vaření bez nutnosti míchat, odklápět a kontrolovat stav pokrmu.
    • Chuť uvařeného jídla perfektní

Hrnec jsem dostala darem spolu s kuchařkou a jsem nadmíru spokojená, byť jsem zatím vařila vepřový guláš na maďarský způsob.
    Před půlnocí jsem si nachystala přísady do hrnce, zamíchala... zapla a ráno v 7hodin vypla a dohustila.

Pohodlné vaření!

Doporučuji!