Domo DO499BL

Plně automatický polévkovar s nerezovou nádobou pro přípravu až 1,7 l polévky. Volba ze 4 programů a paměťová funkce pro přidávání surovin bez přerušení programu. Kniha s recepty...
1 889 Kč

Počet programů
Typ
polévkovary

• , zakoupeno v Alza.cz

• Pro člověka, co moc nevaří je to pecka! Stačí vložit ingredience, vodu, koření a voilaaa za 28min máte bezvadnou polévku. Ovládání je velmi snadné, zvládne mi můj 75 letý taťka.
    • Používáme teprve krátce. Zatím jsme nevýhodu neobjevili.
  • , zakoupeno v Obchody24.cz

doporučuji , zatím zboží super.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Naprosto jednoduchá obsluha, výsledný produkt (kupovala jsem kvůli krémovým polévkám) bez chybičky, jsem nadšená.

2.678 kg
Objem
1.7 l
Příkon
1000 W
Počet programů
Typ
polévkovary

Vaření polévek nikdy nebylo jednodušší. Stačí do polévkovače vložit suroviny, vybrat program, zapnout a za 20 minut máte hotovou výtečnou polévku. Polévkovač je bezpečný a plně automatický. Nepotřebuje žádné hlídání, takže během přípravy polévky se můžete věnovat jiným činnostem.

• Celonerezová nádoba o objemu 1,3 - 1,7 litru polévky
  • Přehledný LCD displej s odpočítáváním zbylého času
  • Polévka hotová za 20 minut
  • 4 programy:
    - jemná polévka - 20 minut trvající vaření včetně mixování
    - polévka s kousky - 28 minut trvající vaření (bez mixování)
    - smoothie - 2 minuty trvající automatické mixování
    - samotné mixování/čištění - pracuje jako pulsní mixování
  • Paměťová funkce pro dočasné přerušení programu: 2 minuty
  • Bezpečnostní pojistka proti spuštění bez víka
  • Výkon samotného mixéru 150 W
  • Integrovaný teploměr zaručuje přesné hlídání teploty
  • Hladké dno pro snadné čištění
  • Potřebnou dobu udržuje polévku teplou
  • Součástí balení je kniha s recepty
  • Odnímatelný kabel
  • Bezpečnostní krytka konektoru kabelu
  • Příkon: 1000 W

Unikátní na přístroji je možnost přidávání surovin bez přerušení spuštěného programu. Díky 2 minutové paměťové funkci můžete otevřít víko, přidat suroviny a po zavření v programu opět pokračovat.
Polévkovar lze díky 4 programům a integrovanému mixéru využít nejen na polévky, ale také na smoothie, milkshake, přesnídávky, kompoty apod. Na přehledném LCD displeji vždy vidíte aktuální čas programu s odpočítáváním.

• Mnohostranné využití:

• Rozměry přístroje (š x h x v): 17,5 x 23,5 x 31 cm
  • Délka přívodního kabelu: 100 cm
  • Hmotnost balení: 2,7 kg

• , zakoupeno v Alza.cz

• Používáme teprve krátce. Zatím jsme nevýhodu neobjevili.
  • , zakoupeno v Obchody24.cz

doporučuji , zatím zboží super.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v DOMO-elektro.cz

Polévkovar spolehlivě uvaří jak kousky, tak krémovou polévku. Byl pro mě velmi příjemným překvapením.Doporučuji.

DOMO-elektro.cz (prodejce)

děkujeme za recenzi. Velice nás těší Vaše spokojenost s výrobkem.
    Hezký den Vám přeje
    DOMO-elektro s.r.o.

• , zakoupeno v DOMO-elektro.cz

Výborný pomocník v kuchyni.Mohu pracovat na zahradě a mezi tím se mě doma vaří výborná krémová polévka.Super na výrobu marmelád.Doporučuji.

• , zakoupeno v Digiboss

• V pohodě uvaří všechny krémové polévky tak, jak jsem si představovala.
    • Cibulku je potřeba předsmažit mimo polévkovar, nedá se míchat při smažení.