Klarstein SVD1-Deepdive

Doporučená nabídka electronic-star.cz

Do týdne • 1 variantaZdarma92 % • 12 141 recenzíDalší informace

Displej

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Pomalé vaření mě připadá,že je u tohoto hrnce jen takový nepovedený vedlejší produkt.Po přepnutí na pomalé vaření jsem nepochopil ,jak nastavit hrnec aby správně fungoval.Nešlo mě nastavit stupen vaření.Ukazovalo to jen symbol 5L,nastavení času sice proběhlo ale při spuštění vaření hrnec ohřál na 99 stupnů a pak začal připočítávat min. místo odpočítávání nastaveného času.Bud jsem nepochopil manual nebo je něco na hrci špatně.
    • Postupoval jsem podle manuálu ale pomalé vaření se my nepodařilo nastavit.

Displej

Nyní se Vaše kuchyň stane profesionálním kuchyňským studiem! Se sous-vide & pomalým hrncem Klarstein Deepdive vyčarujete perfektní steaky, křupavou zeleninu nebo aromatické pokrmy z ryb bez popálení prstů.

Sous vide & pomalý hrnec Klarstein Deepdive je jednoduchým vstupem do světa zdravého a aromatického vaření. Vše, co musíte udělat, je přichystat požadovaný produkt na vaření - maso, zeleninu nebo ovoce - spolu s kořením nebo marinádou do vakuového sáčku a nastavit vhodný čas vaření a teploty na zařízení Deepdive. Díky integrovanému oběhovému systému zařízení udržuje průběhu celého vaření konstantní teplotu na této hodnotě s minimální odchylkou 0,1 °C.

• Výkonných 550 W přivádí odnímatelný, nepřilnavý, 8l hliníkový vnitřní hrnec pomalého hrnce rovnoměrně na teplotu 40 až 99 °C a zajišťuje úspěšné zahřátí potravin. Teploty mohou být nastaveny v krocích po 0,5 °C. Čas vaření lze nastavit v krocích po 10 minutách od 1 hodiny do 24 hodin - perfektní pro dosažení požadovaného stavu uvaření jídla. Všechna nastavení se dají uskutečnit pomocí jednoduchého ovládacího panelu na přední straně zařízení. LED displej podporuje volbu i opticky. Kromě sous-vide vaření umožňuje pomalý hrnec Klarstein Deepdive i běžné vaření při nízkých teplotách a je určen i pro ohřívání jídla nebo jeho udržování v teple. Nejen vaření, ale i čištění je se sous vide hrncem Klarstein Deepdive jednoduché: Vnitřní hrnec na vaření i víko lze mýt v myčce nádobí.
  • Staňte se profesionálem v kuchyni: Sous vide & pomalý hrnec Klarstein Deepdive Vám otevírá svět aromatického a zdravého nízkoteplotního vaření.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Postupoval jsem podle manuálu ale pomalé vaření se my nepodařilo nastavit.