Orava MH-03

1350 W
Počet programů
Automatické vypnutí

• , zakoupeno v MALL.CZ

Hrnec je super, vyzkoušela jsem ho v Anglii, takže ho znám.
    Kamarád přijel v noci z práce, nakrájel cibuli a maso do hrnce, ochutil, nastavil na pomalé vaření a šel spát. Ráno jen zahustil pokud chtěl a bylo hotovo. Sama nerada dlouho stojím v kuchyni, tu dobu kdy jsem trávila spoustu času vařením už mám za sebou. Takže hrnec je nejlepší pomocník v domácnosti a doporučila bych ho všem jako součást domácnosti. Hrnec jsem koupila i bratrovi, abych jim ušetřila čas. Věřím, že budou s hrncem spokojeni jako já.

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

Snadné přenášení, hezký, výborně funguje.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• druhy den nám přišel

4.8 kg
Příkon
1350 W
Počet programů
Automatické vypnutí

5 funkcí v jednom zařízení

Multifunkční hrnec Orava MH-03 je univerzální zařízení s 5 funkcemi. Je vhodný na pomalé vaření, vaření, pečení, smažení, vaření v páře a grilování. Zařízení mimo jiné zvládá i ohřev jídla, smažení masa, sýra, zeleniny atd.

Kvalitní materiál, nepřilnavý povrch

V multifunkčním hrnci se nikdy nic nepřipálí díky vysoce kvalitnímu nepřilnavému a odolnému povrchu. Vnější stěny jsou tepluvzdorné. Má téměř obdélníkový půdorys, což umožňuje efektivní úsporu prostoru.

Snadná údržba

Zařízení obsahuje skleněnou pokličku, abyste vždy viděli co se v hrnci děje. Pokličku, grilovací rošt i vnitřní nádobu lze vybrat, aby se daly snadno čistit. Tyto části lze mýt v myčce nádobí.

Maximální komfort při ovládání

Hrnec disponuje ovládacím panelem s podsvícenými ovladači pro nastavení režimu, času a teploty, tlačítkem pro přepínání času a teploty a velkým LCD displejem. Je vybaven tepelnou pojistkou a automatickým vypnutím se zvukovou signalizací.

Vaření bez použití oleje

Kromě toho je možné (a doporučené) vařit jen s malým množstvím oleje nebo i zcela bez oleje. Zelenina se v hrnci dusí ve vlastní šťávě, díky čemuž si zachovává barvu a chuť.

Určený do každé domácnosti

Vzhledem k rychlé tempo moderního života a vysoké náklady na bydlení není multifunkční hrnec příliš drahý, může však nahradit několik různých kuchyňských spotřebičů, a také výrazně šetří místo v kuchyni. Přístroj má nízkou spotřebu elektřiny a ve srovnání s elektrickým sporákem můžete jeho používáním snížit spotřebu elektřiny na polovinu.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Hrnec je super, vyzkoušela jsem ho v Anglii, takže ho znám.

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

Snadné přenášení, hezký, výborně funguje.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• druhy den nám přišel

• - jednoduche, az intuitivni ovladani
    • - snadna udrzba
    • - sklenena poklice netesni, takze para uninka i mimo ventil, coz muze zpusobit problem s umistenim pod digestor.
    • - kratky napajeci kabel
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• velký objem
    • jednoduché ovládání
    • skokové nastavování teploty pomocí otočného voliče, mohlo by jít plynuleji třeba po 5st. Celsia
    • velmi krátký přívodní kabel

Funkční části působí robustně. Za tu cenu, pokud neodejde elektronika, bych řekl, dobrý výrobek se širokým využitím. Trošku jsem doufal ve Slovenský výrobek, ale Made in China. Obal je z nerez oceli, ale čelní panel je pouze nálepka na plastu. Řekl bych, že je hrnec energeticky mnohem efektivnější než klasická trouba. Je mnohem rychleji vyhřátý na požadovanou teplotu a s menším příkonem.

• , zakoupeno v Electro World

Mám ho jen krátce. Vyzkoušel jsem přípravu jednoduchého jídla, které bylo výborné. Zatím spokojenost.