Recenze Saturn ST-MC9203

Ověřené recenze Saturn ST-MC9203

Ověřený zákazník 1nakup.cz

Přidáno: 24. prosince 2017

Zakoupeno v 1nakup.cz

• smrdí plastem tak, že to jde cítit po celém bytě. Ještě více se to násobí, jak se v tom vaří a ten plastový smrad jde párou do bytu.
  • nesmyslné ovládání, kde je cca 40 druhů vaření a já musím zmáčknout x krát menu, abych se dostal na to, co chci. Chtěl bych zmáčknout přímo daný program
  • nesmyslné počítání času. Není odpočítávání, počítá se dopředu. Takže bez návodu člověk neví, jak dlouho daný program trvá .
  • Mizerný návod. Sice je v ČJ, RJ, AJ, ale krom času programů tam nic není. Např. kolik vody se má dát u kterého programu, jak se nastavuje teplota, pokud to vůbec jde atd. Hlavně že tam je nakresleno, že se má kabel strkat do el. sítě okolo 230 V.
  • zkusil jsem 1x vařit a to rýži. Program byl určen na hodinu, po půlhodině jsem to šel zkontrolovat a rýže byla úplně rozvařená.

Tento produkt by měl zajímat orgány, jestli není zdravotně závadný. Dal jsem na recenze na Heuréce, kde si ho všichni pochvalují, ale něco tak příšerného jsem dlouho nekoupil.
Hned po rozbalení se z hrnce line strašný plastový zápach, který protáhne celý byt. V českých recenzích o tom nikdo nepíše, ale na ruském fóru jsem našel, že jim smrdí taky. Prolil jsem to několikrát octem a stejně to je stále cítit. Je to cítit i z jídla. Jediný důvod, proč ten šunt nevracím, je, že se mi to prakticky nevyplatí. Myslel jsem, že ho vyměním za odcházející remosku. Zatímco na jídlo z remosky se vždy těším a je výborné, tak u tohoto přístroje jídlo bylo spíš za trest.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz

marialidia

Přidáno: 6. prosince 2017

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• dobrá cena,hodně programu vaření
  • vše je jenom anglicky a azbukou ,jsme v čechách a čeština není ani v návodu

Přidáno: 5. prosince 2017

Zakoupeno v Saturn

• Pro mladíka s malou znalostí vaření a mnoha zájmy, mezi něž stání u plotny nepatří, k nezaplacení.

Manuální nastavení teploty, jak bylo možné v předchozím výrobku.

Václav

Přidáno: 26. listopadu 2017

Zakoupeno v Saturn

• Ke každému programu by bylo žádoucí uvádět množství surovin, teplotu a čas. Kuchařka všechny programy neobsahuje.

Produkt jsem zakoupil z důvodu úsporu času a energie. Jsem začátečník, nevyzkoušel jsem všechny programy.

Ověřený zákazník tutty.cz

Přidáno: 7. listopadu 2017

Zakoupeno v tutty.cz

• snadné ovládání,průhledné víko,příznivá cena,můžu si ho brát na delší cesty,je to varná deska a trouba v jednom,snadno se obsluhuje a dobře vypadá.Mám už druhý kus a jsem s ním moc spokojená.

U tohoto typu je teplota trvale nastavena,nedá se upravit jako u Saturnu ST-MC9181-39,ten se asi už nevyrábí

Miroslav

Přidáno: 30. října 2017

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Velmi mile překvapil ,spousta funkcí .Absolutní spokojenost Dobrý poměr kvality ,výbavy a ceny.
  • Dobrý poměr kvality ,výbavy a ceny.
  • Velmi mile překvapil ,spousta funkcí .Absolutní spokojenost

Petra Holá

Přidáno: 16. srpna 2017

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Za super cenu, parádní zboží. Spousta programů, které fungují jak mají. Průhledné víko pro kontrolu. No nemá chybu a to zdaleka není můj první produkt tohoto druhu. Klobouček, protože strčí do kapsy jiné, o mnoho dražší, hrnce tohoto druhu. Doporučuji!
  • Žádnou nevidím, pokud umíte rusky nebo anglicky ;-)

Přidáno: 5. srpna 2017

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Výhoda je nižší cena ,rychle uvařeno,funguje dobře.
Nevýhoda tlačítko start není pro vaření ale odloženou dobu vaření,nemá češtinu,pouze azbuku a angličtinu,vše přeloženo v manuálu,tlačítko start je námi známý vypínač kolečko s čárkou.prisel mi hrnec rychle,než jsem začla vařit,vše jsem vyvalila vše nové zabaleno až na sito na vaření v páře,přišlo bez zabalení a prasklé,nemohlo prasknout během přepravy jelikož bylo naskládají uvnitř hrnce.jinak jsem spokojená

Bogdan

Přidáno: 4. února 2017

Zakoupeno v Saturn

• Cena, počet programů, pruhledná poklička, komplektace.
  • kvalita materialů

Celkově jsem spokojen. Cena = kvalitě

Irena

Přidáno: 23. ledna 2017

Zakoupeno v Saturn

• Super hrnec Jsem si vyzkoušela jen několik program a pokaždé supervysledek.

First Austria FA 5130

First Austria FA 5130