Saturn ST-MC9203

Počet programů

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Možnost pomalého vaření
  • , zakoupeno v 1nakup.cz

• smrdí plastem tak, že to jde cítit po celém bytě. Ještě více se to násobí, jak se v tom vaří a ten plastový smrad jde párou do bytu.
    • nesmyslné ovládání, kde je cca 40 druhů vaření a já musím zmáčknout x krát menu, abych se dostal na to, co chci. Chtěl bych zmáčknout přímo daný program
    • nesmyslné počítání času. Není odpočítávání, počítá se dopředu. Takže bez návodu člověk neví, jak dlouho daný program trvá .
    • Mizerný návod. Sice je v ČJ, RJ, AJ, ale krom času programů tam nic není. Např. kolik vody se má dát u kterého programu, jak se nastavuje teplota, pokud to vůbec jde atd. Hlavně že tam je nakresleno, že se má kabel strkat do el. sítě okolo 230 V.
    • zkusil jsem 1x vařit a to rýži. Program byl určen na hodinu, po půlhodině jsem to šel zkontrolovat a rýže byla úplně rozvařená.

Tento produkt by měl zajímat orgány, jestli není zdravotně závadný. Dal jsem na recenze na Heuréce, kde si ho všichni pochvalují, ale něco tak příšerného jsem dlouho nekoupil.
    Hned po rozbalení se z hrnce line strašný plastový zápach, který protáhne celý byt. V českých recenzích o tom nikdo nepíše, ale na ruském fóru jsem našel, že jim smrdí taky. Prolil jsem to několikrát octem a stejně to je stále cítit. Je to cítit i z jídla. Jediný důvod, proč ten šunt nevracím, je, že se mi to prakticky nevyplatí. Myslel jsem, že ho vyměním za odcházející remosku. Zatímco na jídlo z remosky se vždy těším a je výborné, tak u tohoto přístroje jídlo bylo spíš za trest.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Příkon
900 W
Počet programů

Multifunkční hrnec Saturn ST-MC9203

Doplňte vybavení své kuchyně o hrnec, který dokáže mnohem více než jen vařit. Využijete ho pro klasické vaření, přípravu pokrmů na páře, uvaříte v něm rýži tak, že se nebude lepit, ale můžete v něm vyrobit i domácí jogurty. Využít lze 45 programů automatického vaření. Multifunkční hrnec Saturn ST-MC 9203 White funguje při napětí 220 – 240 V, frekvenci 50 Hz, proudu 4,1 A a výkonu 900 W. Nádoba na vaření má kapacitu až 5l, nastavenou dobu vaření je možno měnit a ukončení vaření je ohlášeno signálem. Hrnec má navíc funkci udržování teploty a je možné odložit start vaření. K příslušenství patří odměrka, lžíce na rýži, mřížka na vaření v páře a kelímky na jogurt. * * * POZOR: ovládací prvky jsou v Angličtině a Azbuce! * * *

Parametry:

Signál po ukončení vaření 45 programů automatického vaření

Možnost změny doby vaření

Funkce udržování teploty

Funkce odložený start

Příslušenství v balení: odměrka, lžíce na rýži, mřížka pro vaření v páře, nádobky na jogurt

CZ manuál ke stažení ZDE.

CZ kuchařka ke stažení ZDE.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v PATRO.cz

• Možnost pomalého vaření

• Tento hrnec jsem mněla dva roky a ted jsem ho s těžkým srdcem vyhodila. Kdyby nezačal praskat plast plast a neupadlo víko pracoval by spolehlivě do dneška. Funguje dobře, trochu i jako tlakový hrnec. Maso se úplně rozpadalo.
    • Že to není v češtině nevadí, na displeji se vám u každé funkce ukáže teplota a délka vaření a ženy co vaří si dokáži zvolit potřebnou funkci právě podle dané teploty a času.
    • Hrnec zabere málo místa protože je vysoký. Samotná nádoba má asi keramický povrch který se neloupe ani moc nepoškrábe.
    • Plast který je na víku a dnu se po čase asi teplem rozpadá. Ikonky nejsou v češtině.

Vzhledem k ceně a velikosti tohoto hrnce ,který i dobře vypadá si ho koupím znovu. Pro mně lehká obsluha mnoho nastavení vyjímatelná nádoba s dobrým povrchem. Za mně doporučuji

• Podle návodu to umí 49 programů, vařit a dusit asi umí
    • Existují neoficiální (video)recepty pro celou rodinu přístrojů, byť jen v Češtině, Slovenštině a Ruštině
    • Zkusil jsem uvařit zeleninu podle OFICIÁLNÍHO receptu, zelenina byla napůl syrová, musel jsem podusit
    • Zkusil jsem usušit ovoce podle OFICIÁLNÍHO receptu, ovoce se uvařilo a plavalo. Výrobce se ve své aroganci neobtěžoval zmínit, že to víko má být asi odekryté a nejspíš ani více jak jednu vrstvu ovoce se do kotle dávat nemá
    • Jak správně ovoce sušit, to se už nedozvím
    • Kotel je vyrobený z poteflovaného hliníku, takže hrozí poškrábání a nejspíš i promáčknutí (cca 2mm tloušťka)
    • Ovládání jak starý Tupolev

Pro někoho to asi bude užitečný nástroj, ale bez hacknutí přes Arduino nebo jiný kontroler je ovládání zbytečně komplexní a nepřiměřené úkonu, který lze s použitím trouby, sporáku a nádobí v ceně této potvory vykonat za poloviční čas.
    Gadget pro důchodce, kteří neví, co s časem.
    Uživatelská dokumentace nedostačující

• Pokud vařím jídlo kde se přidá dost vody,troufnu si od hrnce i odejít,jinak asi ne ,bylo by to připálené.Ale pokud to hlídám,tak je to dobré.Rýže dobrá,guláše a podobné také,ale třeba žemlovka,hnus.Myslím,že ani zapéct se tam nic nedá .Některé recepty už mám vychytané.
    • Některé programy nefungují,po nastavení se po 3 minutách vypne a štve mně,že se musí jednotlivé programy vyťukávat než najdu ten co potřebuji.

Pokud by bylo vše tak, jak někteří popisují,tak bych doporuč ila ,ale po mých zkušenostech ne.Myslela jsem že budu hrnec reklamovat,ale po zkušenostech bych asi stejně nepochodila.

• , zakoupeno v 1nakup.cz

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• dobrá cena,hodně programu vaření
    • vše je jenom anglicky a azbukou ,jsme v čechách a čeština není ani v návodu
  • , zakoupeno v Saturn

• Pro mladíka s malou znalostí vaření a mnoha zájmy, mezi něž stání u plotny nepatří, k nezaplacení.

Manuální nastavení teploty, jak bylo možné v předchozím výrobku.

• , zakoupeno v Saturn

• Ke každému programu by bylo žádoucí uvádět množství surovin, teplotu a čas. Kuchařka všechny programy neobsahuje.

Produkt jsem zakoupil z důvodu úsporu času a energie. Jsem začátečník, nevyzkoušel jsem všechny programy.

• , zakoupeno v tutty.cz

• snadné ovládání,průhledné víko,příznivá cena,můžu si ho brát na delší cesty,je to varná deska a trouba v jednom,snadno se obsluhuje a dobře vypadá.Mám už druhý kus a jsem s ním moc spokojená.

U tohoto typu je teplota trvale nastavena,nedá se upravit jako u Saturnu ST-MC9181-39,ten se asi už nevyrábí

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Velmi mile překvapil ,spousta funkcí .Absolutní spokojenost Dobrý poměr kvality ,výbavy a ceny.
    • Dobrý poměr kvality ,výbavy a ceny.
    • Velmi mile překvapil ,spousta funkcí .Absolutní spokojenost
    • -