Tefal FE 800 A

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

Dlouho očekáváný kuchyňský pomocník – Cuisine Companion – je zde.

Přímo z kolébky francouzské kuchyně k vám přichází dokonalý pomocník, který vytváří úžasné pokrmy pouhým stisknutím tlačítka. Kuchyňský robot s funkcí vaření je všestranný přístroj, který nahradí hned několik kuchyňských spotřebičů. Je ideální pro sekání, šlehání, mixování, hnětení, vaření, restování, vaření v páře, míchání, emulgování a ahlvně pro precizní vaření pro dosažení vždy perfektních výsledků krok za krokem podle kuchařky .
    Pokud máte rádi skvělé a zdravé jídlo, ale zároveň nechcete ztrácet čas jeho přípravou, je pro vás Tefal Couisine Companion dokonalým přístrojem, se kterým připravíte dokonalé menu, od předkrmu, přes polévku až po hlavní chod, pečivo či moučník. A to pro celou rodinu, díky objemné nádobě.

Všestranný kuchyňský robot s funkcí vaření a 6 automatickými a manuálními programy pro domácí přípravu omáček, polévek, dušených pokrmů a pokrmů připravovaných v páře, přípravu pečiva i moučníků.

• 6 automatických programů: omáčky / dušení /polévka/ pára/ těsto / dezert - nastavení všech parametrů jedním stiskem.
    • Manuální programy: ruční navolení teploty, rychlosti a času.
    • 12 rychlostí + puls + turbo.
    • Nastavitelná teplota 30-130°C – volitelné po 5°C +/-
    • Časovač: 5 vteřin až 120 minut.
    • Kuchařka se 300 recepty - 1 milion menu.
    • Nerezová nádoba - velký objem, celková kapacita 4,5L, užitná kapacita 2,5 L, až 6 porcí.
    • Průhledné víko se zátkou - viditelnost pokrmů/přísad, regulace úniku páry.
    • Bezpečnostní rukojeti - nezahřívají se, snadná manipulace.
    • Snadné uzamknutí/odemknutí, 2 bezpečnostní západky.
    • Příslušenství: sekací čepel, ozubený hnětací nůž, šlehací metla, míchací nástavec, parní košík.
    • Příkon 1550W.
    • Nádoba + víko + příslušenství lze mýt v myčce na nádobí.

Další videa a recepty zde.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Koupila jsem ho na bazoši jen za 8 tisíc.
      • Jednoduchost přípravy jídel.
      • Skvělá chuť jídel (vynikající omáčky).
      • Multifunkčnost výrobku.
      • Jednoduchá obsluha.
      • Kniha receptů s velkým množstvím receptů a postupy přímo pro tento robot.
      • Robot Vám nejen vše umíchá, naseká, rozmixuje apod. ale rovnou i "vyrobí" :-).
      • Docela návykové.
      • Plná cena výrobku na internetu.
      • Mohla by existovat konkurence, protože si myslím, že funkce vaření je bomba.

Po dlouhém zvažování jsem si tohoto robota koupila, nenašla jsem na něj sice žádné pořádné recenze ani hodnocení, ale vzhledem k příznivé ceně (koupila jsem ho na bazoši, kde ho prodával za super cenu člověk, který ho vyhrál v nějaké soutěži) jsem se rozhodla zariskovat a koupit ho.
      Úplně nejlepší na tomto robotu je, že umí vařit! Co jsem se dívala na internetu, tak je snad jediný na trhu. Vzhledem k tomu, že lepší roboty stojí klidně 10-15 tisíc a vařit neumí a tento robot byl nabízen na bazoši za 8 tisíc, tak to byla pro mě jednoznačná volba. Pravdou je, že 20 tisíc, za které se prodává tento robot na internetu, bych samozřejmě nedala.
      Mám jej teprve 3 týdny, ale už jsem zkusila několik jídel podle přiložené knížky (byla dodána společně s robotem). Recepty jsou napsány úplně podrobně, takže to snad ani zkazit nejde. Celá rodinka byla s jídlem moc spokojena a hlavně i náš syn, který má hodně mlsný jazýček a jen tak něco nesní.
      Takže v něm nejen umícháte/nasekáte/rozmixujete a připravíte suroviny, ale hlavně v něm rovnou i uvaříte a po uvaření můžete opět vše ve stejné míse rozmixovat, takže je to dokonalé na vaření omáček – vše děláte stále ve stejné míse! Takže zašpiníte podstatně méně nádobí a ušetříte mnoho času, protože robot za vás pohlídá i čas vaření a teplotu.
      Z čeho jsem měla dále strach, tak bylo ovládání programů, ale po pár pokusech jsem již zvládala ovládání programů sama, aniž bych se dívala do návodu, takže je to opravdu jednoduché a výsledek zatím stál vždy za to. Další věc, kterou oceňuji je mytí přístroje, nečistoty jdou naprosto hravě umýt i když je necháte zaschnout. Nákupu určitě nelituji, tento robot není jen další stroj, který vám bude jen zabírat místo na kuchyňské lince, ale opravdu jej budete rádi znovu a znovu používat! Hlavně pokud máte děti – protože omáčky a polévky uvařené v tomto přístroji jsou opravdu super!

• Úspora času
      • Multifunkčnost
      • Zdravé vaření
      • Vyšší pořizovací cena, ale vyplatí se

Skvělý přístroj, který jsem si vyzkoušela u kamarádky a musela ho mít. Jsem maximálně spokojena s jeho všestranným využitím. Používám ho takřka každý den.

• slibované super, u všech stejné
      • podvodné recenze, stejné nejen na alza. cenově tak za 5 000

naprosto souhlas s Karel a další, nesmyslné vychválení stejné na různých serverech, odpovídalo by mnohaměsíčnímu používání, ale po týdnu na trhu????

děkujeme Vám za příspěvek.
      Recenze, o kterých se zmiňujete, píší Tefal uživatelé, a to ti šťastní, kteří jej dostali k testování před uvedením do prodeje.
      Pokud máte zájem se sám přesvědčit o kvalitách automatického robotu na kompletní přípravu a vaření jídla Tefal Cuisine Companion, rádi Vám jej na 7 dní bezplatně zapůjčíme. Můžete pak přidat svou vlastní reálnou zkušenost.
      Stačí, když na můj e-mail [email protected] napíšete Vaše kontaktní údaje. Domluvíme se na podmínkách zápůjčky, na termínu a způsobu předání a vrácení.

• Podvodné recenze

Naprosto souhlasím s uživatelem Karel. Porovnejte recenze na alza.cz:
      Jsou naprosto stejné jako tady. Původně jsem ten hrnec chtěl koupit, ale logika napovída: proč někdo falšuje recenze? Protože je to předražený krám.

• Naprosto multifunkční
      • Používám denně
      • Design
      • Hodí se do velké rodiny
      • Vyšší cena
      • Velikost

Usnadňuje čas a zvládne uvařit cokoli.

• úspora místa, času
      • perfektní recepty
      • kapacita tak akorát pro 4 osoby
      • cena :(
      • nádoba je dost těžká

Už pár týdnů v něm vařím, měla jsem šanci vyzkoušet při testování a opravdu funguje bezvadně, při vaření masa s omáčkou to míchá samo, hnětení těsta je velmi rychlé a navíc to v jedné nádobě rozpustí máslo i čokoládu, nebo naseká ořechy. U mrkvového dortu třeba odpadá strouhání mrkve. Celkově úspora času a nádobí a to se počítá.

Normálně bych sem nenapsal, ale tohle už je moc. Produkt, který je na trhu teprve týden, stojí více než jeden průměrný měsíční plat a má 14 pozitivních recenzí? Všechny recenze jsou psané naprosto stejným jazykem a všechny nás vedou k tomu, že produkt je sice drahý, ale neskutečně dobrý. Navíc recenze jsou skoro všechny stejně dlouhé a od některých recenzentů to zní jakoby vařili s produktem roky :-)
      Nevím jestli to tu píše přímo někdo z Tefalu nebo na to mají nějakou agenturu, ale když už si píšu vlastní recenze produktu, tak to udělám aspoň tak, aby to nikdo nepoznal. Přijde mi, že všechny píše jeden jediný člověk.
      To ale neznamená, že je produkt špatný. Rád bych ho viděl v chodu a dočkal se nějaké normální recenze od skutečného uživatele, ale bohužel tu z nás někdo dělá totální blbce :-)

• Multifunkční hrnec
      • Množství variant, pro co se dá využít v kuchyni
      • Snadné ovládání
      • Bezpečnost
      • Zdravé stravování

Výborně pracuje, je to dokonalý robot. Nabízí sekání, hnětení, vaření, pomalé vaření, vaření v páře, drcení, šlehání.. zastane několik spotřebičů a hrnec na pomalé vaření, stejně tak i hrnec pro vaření v páře. Skvěle připravuje polévky, dusí maso v omáčce. Jsem z něho nadšená. Je sice dražší, ale investice nelituji. I když vypadá robustně, v kuchyni nezabere moc místa. Vařící hned má kapacitu 6 porcí, vyzkoušela jsem to, když přišla návštěva. Vše dobře funguje, doporučuji vařit z kuchařky, která k robotu patří. Nemusím nic vymýšlet složitě.

• Umí mnoho věcí, má několik funkcí
      • Je to robot vše v jednom, ušetříte za ostatní pomocníky
      • Super kuchařka s recepty
      • Dobře se ovládá, dobře se myje

Nadupaný multifunkční robot, který zvládne bez problémů mnoho funkcí. Je dobré, že je vše v jednom, robot tak nahradí několik spotřebičů. Má lehce pochopitelný ovládací panel, dá se v něm uvařit až 6 porcí. Využívám všechny funkce, nejčastěji vaření v páře. Díky velmi obsažné kuchařce mám stále inspiraci, co vařit. V kuchařce jsou detailně popsány recepty nejen, co co do pokrmu patří, ale také přesně jaký navolit program. Jsem s ním velmi spokojená. Dostala jsem ho jako dárek a je to velká pohoda s ním vařit.

• Více účelový, multifunkční
      • snadné ovládání pomocí displeje
      • Výsledek připravených a uvařených jídel je skvělý
      • je dražší

Více účelový, multifunkční robot je velmi univerzální - v rámci jednoho přístroje můžete vařit na páře, restovat, připravit polévku, šlehat, připravit moučníky, hnětat těsta, dlouze vařit jako v hrnci pro pomalé vaření... opravdu toho zvládá hodně, jsem s ním spokojená. Mám k dispozici kuchařku, díky které je příprava jídel ještě snažší - vše je detailně a polopaticky popsáno. Vyzkoušela jsem řadu receptů, vše funguje a je to moc dobré. Robot sice patří mezi mé TOP pomocníky, ale vyplatil se.