Nejnovější recenze ze sekce Elektrické hrnce

Lauben Multi Cooker 18SB

Lauben Multi Cooker 18SB

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. března 2024

• Spokojenost
  • Jen by k výrobku měl být lepší návod na použití
CrockPot CSC063X

CrockPot CSC063X

Ověřený zákazník Elektrochram Ywa

Přidáno: 29. února 2024

Zakoupeno v Elektrochram

Mám stejnou značku 5l už 18 let a tenhle větší (7,5l) jsem si vybrala podle recenzí a taky proto, že ten menší už má hodně odpracováno. Zatím jsem v novém dělala kančí guláš a uzený vývar, obojí bylo výborné.

CrockPot CSC026X

CrockPot CSC026X

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

odpovídá popisu, zboží splnilo očekávání.

Ověřený zákazník BLACK Monday CZ Luky

Přidáno: 28. února 2024

Zakoupeno v BLACK Monday CZ

Super hrnec doporučuji

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. února 2024

Zakoupeno v OKAY.cz

zatím bojuju s ovládáním, upravit čas nebo tlak v konkrétním programu se mi nepodařilo. vývar z pomalého vaření luxusní, narozdíl od pomalého hrnce bez pachu v celém bytě. vepřové nudličky z tlakového vaření dobré, i když po dvou cyklech bych si je představovala měkčí. ale předpokládám, že časem používání vychytám

Reakce značky TESLA

děkujeme za výběr tlakového hrnce TESLA EliteCook K70 a za Vaši zpětnou vazbu, rádi bychom Vám poskytli několik tipů, jak si plně osvojit jeho ovládání.
Nastavení času a tlaku: Pro úpravu času a tlaku ve vybraném programu použijte tlačítko "Předvolby" a "Tlak". Tlačítko "Předvolby" umožňuje volbu mezi různými přednastavenými časy. Tlačítko "Tlak" nabízí možnost přepínat mezi vysokým a nízkým tlakem, vhodné pro různé druhy potravin.
Jak nastavit jiný čas u předvoleného programu: Po výběru programu stiskněte tlačítko „+“ nebo „-“ pro individuální nastavení doby vaření, aby lépe odpovídala Vašim potřebám.
Pokud potřebujete další pomoc nebo máte otázky, neváhejte se na nás obrátit ([email protected])

Salente ARIO+

Salente ARIO+

Ověřený zákazník Salente Ověřený zákazník

Přidáno: 27. února 2024

Zakoupeno v Salente

• Dobře uvaří rychle a v jedné nádobě
TESLA EliteCook K80 Deluxe

TESLA EliteCook K80 Deluxe

Ověřený zákazník TESLA Ověřený zákazník

Přidáno: 27. února 2024

Zakoupeno v TESLA

• Nepříliš obsáhlá kuchařka.

Reakce značky TESLA

děkujeme Vám za recenzi multifunkčního elektrického tlakového hrnce a horkovzdušné fritézy TESLA EliteCook K80 Deluxe.
Rozumíme, že široká škála receptů může výrazně zlepšit zážitek z vaření a inspiraci pro každodenní přípravu jídel. Právě proto neustále pracujeme na rozšiřování naší nabídky receptů. Doporučujeme navštívit naši online kuchařku na www.varteslaskou.cz, kde pravidelně přidáváme nové recepty speciálně navržené pro naše produkty. Zde naleznete širokou škálu inspirativních receptů, které Vám pomohou plně využít potenciál Vašeho produktu.
Pokud máte konkrétní dotazy nebo potřebujete pomoc s nastavením přístroje, neváhejte nás kontaktovat na emailu [email protected].

Ověřený zákazník Alza.cz Miloš

Přidáno: 26. února 2024

(naposledy upraveno 26. února 2024)

Perfektní výrobek.

TESLA SlowCook S800 Deluxe

TESLA SlowCook S800 Deluxe

Ověřený zákazník ROBOT WORLD Karel

Přidáno: 26. února 2024

Zakoupeno v ROBOT WORLD

• Keramický vnitřek. Velmi těžký, špatný na manipulaci, křehký.
  • Velmi chaotické a nelogické ovládání.
  • Po dvou použitích se už začala viklat ucha.

No, za tu cenu to jde.

Dobrý den, Karle,
děkujeme Vám za Vaši recenzi pomalého hrnce TESLA.
Keramický povrch přináší mnoho výhod pro vaření, včetně lepšího rozložení tepla, zachování chuti a živin, snadného čištění a podpory zdravějšího vaření. Keramika je také inertní materiál, což znamená, že neabsorbuje pachy ani mastnotu a zachovává přirozenou chuť a nutriční hodnotu jídel. Je důležité připomenout, že při šetrné manipulaci s keramickým vnitřkem hrnce a dodržování správných postupů čištění a údržby Vám keramický hrnec může vydržet mnoho let bez poškození. Keramické materiály vyžadují opatrnou manipulaci, aby se zabránilo poškození způsobenému nárazy nebo pády.
Chtěli bychom zmínit, že design ovládání našeho pomalého hrnce je opravdu jednoduchý a intuitivní (4 tlačítka), s cílem usnadnit použití pro každého. Jsme přesvědčeni, že při bližším seznámení s manuálem a možná krátkém zvyku na logiku nastavení zjistíte, že ovládání je snadné a přátelské k uživateli.
Zašlete nám prosím na email detaily problému s uchy spolu s krátkým videem. To nám umožní lépe posoudit situaci a navrhnout řešení.
Pokud máte jakékoli další otázky, nebo pokud bychom mohli pomoci s konkrétním problémem, prosím, kontaktujte nás na email [email protected].

Tefal All-In-One CY505E30

Tefal All-In-One CY505E30

Anonym Anonym

Přidáno: 25. února 2024

• Multifunkční, ušetří čas, kuchařka na přípravu jídla, pěkně zpracování.

Za mě je to velký pomocník v kuchyni, ušetří čas i místo, protože nahradí i jiné spotřebiče, u nás papiňák, rýžovar a parní hrnec. Nedám na něj dopustit.
Velmi doporučuji ostatním.

ONLINESHOP.CZ

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Antvera

Přidáno: 23. února 2024

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Hrnec splňuje všechny naše požadavky na pomalý hrnec. Zvlášť vyzdvihuji ,že tento hrnec přesně splňoval hodnotu příkonu ,což je velmi důležité k tomu ,aby tekutina v hrnci dosáhla provozní teploty. Bohužel některé jiné typy hrnců měli nižší hodnoty příkonu než bylo uvedeno v propozicích.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

Tefal Sphericook 16v1 RK745800

Tefal Sphericook 16v1 RK745800

Ověřený zákazník Elektrochram Anna

Přidáno: 22. února 2024

(naposledy upraveno 22. února 2024)

Zakoupeno v Elektrochram

• Hodně možnosti využití (pečení, smažení, vaření, jogurty, džemy,udržování jídlav teplé....) signál dokončení, už žádné střílení oleje, vše se děje pod krytem a funguje velmi tiše, zabírá málo místa, hospodárné,děti mají velkou radost a výrobky jsou velimi chutné.
  • Chtělo by to více receptů od Tefal. Jinak nevýhodu žádnou jsme nezaznamenali.
Russell Hobbs 22750-56

Russell Hobbs 22750-56

Ověřený zákazník iPLUTO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. února 2024

Zakoupeno v iPLUTO.cz

• Hrnec po 2. vaření přestal fungovat. Reklamovala jsem.

Salente Ario II

Ověřený zákazník Alza.cz Jiří R.

Zakoupeno v Alza.cz

Důrazně doporučuji nekupovat na Alze zboží které již bylo rozbalené a Alza ho inzeruje pouze jako rozbalené, nepoškozené a nikdy nepoužívané.
Takové zboží musí kontrolovat. Poslali mi, ale poškozený, promáčklý hrnec. Poškození bylo viditelné na první pohled. Člověk by musel být slepý, aby ho přehlédl.
Ihned jsem ho reklamoval. Situaci chtěli řešit tím, že mi ještě o něco zlevní cenu. Což jsem odmítl zboží jsem kupoval jako nové.
To co rozhodlo, že jsem napsal tuto recenzi je toto.
Alza vám zašle zboží o kterém na 99,9% musí vědět, že je poškozené. Naúčtuje vám za uložení v Alza boxu. Tuto částku vám ovšem nevrátí. I přes to, že chyba je pouze na jejich straně.
Alza zašle jiné zboží než inzeruje nikoliv nové, ale poškozené.
Vy nemáte zboží co jste si objednali, stojí vás to čas vyzvednout poté si dopisovat s podporou která vás otravuje s focením obalů ze všech stran a to jak obalu přepravního tak originálního obalu zboží. Přesto, že jim řeknete, že jediné co je poškozené je výrobek. Poté ho opět musíte odvézt do Alza boxu či obchodu. Další zbytečně ztracený čas.
Pokud těch 60 kč Alze stojí za to, aby přicházela o zákazníky tak se jim to povedlo. U Alzy jsem s nakupováním skončil na vždy.
Takto okrádat zákazníky je ubohost. A divím se, že jim tato "obchodní" politika stojí za to přicházet o klientelu.

Reakce značky Salente

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Mrzí nás Vaše špatná zkušenost s prodejcem Alza. Pokud byste chtěl pomoci s objednávkou multifunkčního hrnce nebo měl nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím naší technické podpory [email protected] , kde se Vám budeme rádi věnovat.
Přeji Vám hezký den.

Ověřený zákazník Electro World Maty

Přidáno: 20. února 2024

(naposledy upraveno 20. února 2024)

Zakoupeno v Electro World

Rychle pohodlné vaření jednoduché ovládání nerez nádoba ve vnitř možnost různých druhů potravin i tužší masa jsou za 30minut měkké. Spolehlivý pomocník

Adler AD 6417

Sencor SFR 9300BK

Ověřený zákazník Allegro.cz Ostravak

Přidáno: 19. února 2024

Zakoupeno v Allegro.cz

• Super vaří fakt rychle a dobře.

Activer ASC350

Ověřený zákazník 4home.cz Miroslav.P.

Přidáno: 19. února 2024

Zakoupeno v 4home.cz

Pomalý hrnec výborný pomocník.Maso v něm udělané,je jako dort. Především,hovězí maso. I vývary silné a výborné.Rozhodně zájemcům o koupi,doporučuji. I já, ze začátku jsem byl k pomalým hrncům velmi skeptický ale,od doby, co jsem si ho pořídil,jsem velice spokojen.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25