Nejnovější recenze ze sekce Elektrické hrnce

ECG PH 6530

ECG PH 6530

Přidáno: 18. února 2024

• Zatím v pohodě

Tefal All-In-One CY505E30

Tefal All-In-One CY505E30

Ověřený zákazník Domácí prostor Mariana

Přidáno: 16. února 2024

(naposledy upraveno 16. února 2024)

Zakoupeno v Domácí prostor

• E super.
  • Setrim čas

Jsem velmi spokojený se svým výběrem. Vaření se stalo mnohem jednodušší a rychlejší. Děkuji.

Ověřený zákazník TIVIS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. února 2024

(naposledy upraveno 15. února 2024)

Zakoupeno v TIVIS.cz

Zatím se s produktem seznamuji a vzhledem k krátké době nelze produkt posoudit.

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. února 2024

(naposledy upraveno 14. února 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

• Absolutně nefunkční! Masivní únik páry - jako při vaření v otevřeném hrnci, kolem hrnce kaluže vody a přitom v hrnci spáleno i při pomalém vaření
  • Rozhodně nelze nechávat bez dozoru - což měla být ale jedna z výhod hrnce, alespoň u některých funkcí (pomalé vaření, dušení)
  • Nefunguje pomalé vaření - obsah začne ihned vřít, později se připeče
  • Nefunguje rychlé dušení - za velmi krátkou dobu hrozí připálení
  • Vyhozené peníze

Nedoporučuji!! Toto byl můj nejhorší nákup v životě. Vybírala jsem na mnohá doporučení kolegů mezi pomalými hrnci, hledala jsem nějaký s odloženým startem a narazila na tento multif., který má dalších x funkcí. To mi přišlo jako praktičtější, než čistě pomalý h., navíc recenze byly skvělé.
První vaření - "pomalé vaření" - totální katastrofa.
Postupovala jsem podle pokynu v návodu (prý "stačí nakrájet suroviny, dát do hrnce, zamíchat, přikrýt,
v případě potřeby upravit čas a teplotu,
spustit vaření a dále se již o pokrm
nezajímat") + podle receptů pro pomalé hrnce na netu. Po hodině a půl pomalého vaření vepřového na žampionech (čas se automaticky nastavil na 6 hodin) jsem našla kolem hrnce kaluže vody, v kuchyni jako v parní sauně, žampiony i maso připečené k nádobě. Připáleniny, resp. skvrny po nich na nádobě již zůstaly, nelze je odstranit.
Konstrukčně je hrnec řešen tak, že není možné zabránit masivnímu úniku páry (vaříte skoro jako v odkrytém hrnci). Teplota i při funkci pomalého vaření je tak vysoká, že obsah začne do pár vteřin silně vřít (škoda, že nejde vložit video), přitom pomalé vaření je založeno na pomalém dlouhém zahřívání a poté vaření pod bodem varu.
Vůbec nechápu, jak může být v manuálu napsáno, že např. u funkce rychlého dušení není třeba přidávat vodu (přednastaveno je na 1 hodinu při teplotě 120 tedy ještě více, než u pomalého vaření - přitom lze až na 200 stupňů), když opět po chvilce začne obsah vřít, valit se pára, kolem hrnce kaluže a v hrnci z tekutin po chvilce nic.
Tak jsem se nechala napálit, hrnec už nechci ani vidět, není funkční, a ani konstrukčně pro velké otvory v rozích pod poklicí na únik páry nemůže fungovat tak, jak má.
Bohužel, protože jsem jej už použila (a má také znaky po spáleninách v nádobě), nepůjde asi vrátit, takže vyhozené peníze.

Reakce značky Sencor

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Mrzí nás, že nejste s naším výrobkem spokojena. Neboť většina zákazníků naopak hrnec chválí, protože jim usnadňuje přípravu jídla, či úplně nahrazuje troubu. Multifunkční hrnec je navržen tak, že pokud někomu nevyhovují přednastavené programy, je možné využít manuální nastavení jak času, tak i teploty. Co se týče utěsnění poklice, poklice nesmí zcela těsnit, protože by vytvářela tlak vzniklé páry, který by jí nadzdvihával, případně by to způsobilo překypění potravin. A protože se nejedná o tlakový hrnec, není žádoucí dokonalé utěsnění poklice. Stejně jako tomu je u klasických hrnců na vaření. S pozdravem Sencor.

TESLA MultiCook MC600 Pro

TESLA MultiCook MC600 Pro

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. února 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• zatím použito pouze jednou, ale už nyní vím, že budu spokojen
Lauben Multi Cooker 18SB

Lauben Multi Cooker 18SB

Ověřený zákazník Lauben.com - Lauben Ověřený zákazník

Přidáno: 12. února 2024

(naposledy upraveno 12. února 2024)

Zakoupeno v Lauben.com - Lauben

• Přetlakový ventil někdy nesepne

Na začátku musím hrnec kontrolovat, občas nesené ventil a pak je nutno s víkem trochu „zarumplovat.“

CrockPot CSC063X

CrockPot CSC063X

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. února 2024

(naposledy upraveno 9. února 2024)

Zakoupeno v PATRO.cz

mohu nechat vaření na hrnci.

CrockPot CSC112X

• Úspora energie

spolehlivost

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Vynikající kvalita jídel.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Dělá to, co slibuje
  • Chybí kuchařka
Tefal Cook4me+ CY851130

Tefal Cook4me+ CY851130

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 5. února 2024

• Kupoval jsem po dlouhém zkoumání a čtení videorecenzí kde co a jak. Rozhodoval jsem se mezi Teslou K70 a Tefalem Cook4me. Nakonec jsem se rozhodl pro Cook :-). První poznatky?
  • Stylový, tichý, opravdu dopře vymyšlený, ale co mě nejvíce baví PLNĚ AUTOMATICKÝ nééé že musím otáčet ventil na upouštění páry atd nic takového. A další pro mě důležitá věc napařovák, který u tesly nebyl, ale na druhou stranu u tesly byla odměrka a uměla obracečka:-) Hrnec si řekne co mám dělat kdy to mám dělat a tak dále. Prostě výborný.... Spousta receptů a vše je plně a krásně přehledné... Opravu to zvládně každý kdo umí číst...
  • Chtěli jsem si uvařit Pizzu z jednoho hrnce, ale bohuzel hrnec začal hlásit chybu kod 21 málo vody... v receptu bylo 30cl ale asi tam mělo být více :-) Dovařil jsem na vlastní triko a dopadlo to dobře...

Tesla K70 dobrý ale Tefal je tefal :-)
Ano stojí o 2000kč více, ale za ty peníze se opravu o nic nestaráte:-)

TESLA SlowCook S800 Deluxe

TESLA SlowCook S800 Deluxe

Ověřený zákazník ROBOT WORLD Alka

Přidáno: 5. února 2024

Zakoupeno v ROBOT WORLD

• Naprosto vyhovuje, moc spokojená
  • Odložený start je super, ráno založím a když přijedu z práce máme vařeno
  • Jen ty uši u venkovního hrnce by mohli být lépe přiletované

Reakce značky TESLA

Dobrý den, Alko,
děkujeme Vám za Vaši recenzi pomalého hrnce TESLA SlowCook S800 Deluxe.
Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti spojené s uchy na vnější straně hrnce. Kvalita a spokojenost našich zákazníků jsou pro nás prioritou. Pokud je možné, zašlete nám, prosím, fotografie uší na venkovním hrnci na naši zákaznickou podporu na emailu [email protected].
Vaše zpětná vazba je velmi cenná a pomáhá nám neustále zlepšovat naše produkty a služby. Děkujeme, že jste si vybrala značku TESLA.
S přáním hezkého dne,

Zakoupeno v Alza.cz

• Hezký design
  • Zavedená americká značka
  • Jednoduché ovládání
  • Velmi chutná jídla. Guláš famózní, vývar luxusní atd.
  • Celkem snesitelná cena
  • Snadná údržba
  • Vaření přes den odhání zloděje, protože to vypadá, že je dopoledne někdo doma
  • Sice americká značka, ale výroba v Číně.
  • Příliš vysoká teplota! Hrnec by měl mít na low tak 80-90 °C, ale má 98,8 °C, což je moc a vývar vaří, což by neměl.
  • Kameninová nádoba šíleně klouže, takže je jen otázkou času, než vypadne z ruky a praskne! A ještě někoho opaří. Použití textilních chňapek je velké riziko, protože kloužou ještě více. Snad silikonové budou lepší.
  • Hrnec je z tenoučkého hliníkového plíšku, takže pochybuji, že vydrží dlouho.
  • Pochybnosti mám i o elektronice, která je vystavena dlouhodobému teplu. Displej dostane zabrat. Uvidíme, jestli přežije záruku.
  • Vaření v noci není dobrý nápad. Voní/smrdí to přes celý barák a sousedi si stěžují, že je to cítit i u nich a ruší to při spaní. Mají pravdu, ruší!
  • Trapné recepty v návodu. Jsou k ničemu, chce to knihu nebo lépe Internet a obzvláště YouTube je pro první použití super.

Po krátkých zkušenostech bych asi zvolil jinou značku a určitě i provedení bez časovače, resp. bez displeje. Bohužel se u pomalých hrnců nikde neuvádí skutečné teploty, které hrnec dosahuje na nejnižším stupni a čínští soudruzi evidentně nechápou princip pomalého vaření (viz teploty výše). Nicméně se obávám, že i konkurenční značky jsou vyráběny v Číně (Tesla, Lauben a další).

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz Dagmara

Přidáno: 2. února 2024

• Naprostá spokojenost..

Ověřený zákazník Eberry.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. února 2024

Zakoupeno v Eberry.cz

Tento produkt jsem dlouho neměl. Dá se říci,že jsem z něj přímo nadšen a doporučuji ho všem. Je velký rozdíl mezi
klasickou elektrickou troubou a touto horkovzdušnou troubou bude-li se porovnávat čas.

De Gusto MF-02 Ceramic

De Gusto MF-02 Ceramic

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. února 2024

(naposledy upraveno 1. února 2024)

Dobrý hrnec.doporučuji

Ověřený zákazník DNO elektro Ověřený zákazník

Přidáno: 30. ledna 2024

Zakoupeno v DNO elektro

• možnost manuálního nastavení teploty a času, nahrazuje velkou troubu
TESLA SlowCook S500

TESLA SlowCook S500

Ověřený zákazník TESLA Ověřený zákazník

Přidáno: 28. ledna 2024

Zakoupeno v TESLA

• Chybí kontrola zapnutí - jakékoliv světélko.

Reakce značky TESLA

děkujeme Vám za Vaši recenzi pomalého hrnce TESLA SlowCook S500.
Náš pomalý hrnec je navržen s jednoduchostí, a proto obsahuje pouze jediné pracovní otočné kolečko, na kterém je možné vidět nastavení programu. Rozumíme však, že přítomnost vizuální indikace zapnutí by mohla zlepšit uživatelský komfort.
Vaši zpětnou vazbu předáme na příslušné oddělení, aby se mohlo zvážit zlepšení uživatelského rozhraní v budoucích modelech. Vaše spokojenost a návrhy na zlepšení jsou pro nás velmi důležité a pomáhají nám neustále zlepšovat naše produkty.
V případě dalších dotazů nebo připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat na emailu [email protected].
S přáním hezkého dne,
tým TESLA